شکوائیه مزاحمت تلفنی

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند:

 اینجانب …………………. مالک خط تلفن به شماره  …………………. می باشم . مشتكى عنه …………………. از طریق شماره های ………………….   برای بنده ایجاد مزاحمت تلفنی کرده است. ذکر این نکته لازم است که مشتکی عنه، با شماره های ذکر شده در بند فوق، از تاریخ …/…/…….. به مدت ………………….  ماه با شماره بنده تماس گرفته و مزاحمت ایجاد می کردند.

با وجود اینکه اینجانب بارها مؤدبانه از ایشان درخواست کردم که دیگر مزاحم بنده نشوند، اما متأسفانه وی به کار خود ادامه دادند. مشتکی عنه علاوه بر تماس های تلفنی با ارسال پیامک های غیر اخلاقی موجب آزار و سلب آسایش بنده شدهاند که لیست تماسها و پیامکهای ایشان گواه این مدعا است. لازم است یادآوری شود که در مورخ …/…/…….. بنا به درخواست اینجانب اخطاری از سمت شرکت مخابرات برای ایشان ارسال شد که این اقدام نیز بی فایده بوده است.

لذا با عنایت به شرح موضوع با کیفیت فوق و با توجه به ادله اینجانب شامل: ۱ – لیست تماس ها ۲- ………………….  و با توجه به اینکه فعل ارتکابی مشتکی عنه از مصادیق بارز ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی تعزیرات و مجازاتهای بازدارنده میباشد تعقیب و مجازات ایشان به اتهام مزاحمت تلفنی مورد استدعاست. قبلاً بذل عنایت جنابعالی کمال تشکر را دارد. همچنین با توجه به خسارت وارده به اینجانب که مبلغ ………………….  است، بدواً تقاضای صدور و اجرای فوری تأمین خواسته را دارد.

Loading

انتشار توسط 8 تم
با کلیک روی عکس،  سوال خود را یطور خودکار درواتساپ طرح نمایید وپاسخ رایگان دریافت نمایید