فرمهای قضایی

شکوائیه مزاحمت و توهین به بانوان

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند: زمانی که اینجانب از محل کار خود خارج شدم فردی به نام  …………………. مسافت طولانی را درکنار اینجانب طی نمود و با به کاربردن الفاظ ناشایست و متلک پرانی، باعث ایجاد مزاحمت برای اینجانب گردید. بعد از آنکه مشارالیه با عدم توجه از ناحیه اینجانب مواجه گردید. شروع به توهین و ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع

 سلام و احترام به استحضار عالی می رساند: ۱- در سال باتوجه به تبلیغات گستردۀ شرکت در سطح شهر و رسانه ها و روزنامه های کثیرالانتشار، اینجانب به شرکت مزبور اعتماد نمودم و به موجب قرارداد فروش قطعی(نقدی) به شماره مورخ اقدام به خرید یک دستگاه خودرو از مشتکی عنه نمودم و سند معامله را مستند به جدول مندرج در ... بیشتر بخوانید »

دادخواست  طلاق به درخواست زوجه

ریاست محترم دادگاه  با عرض سلام احتراماً به استحضار عالی می رساند:  ۱-اینجانب…باخوانده به موجب عقدنامه شماره…مورخ…دفترخانه شماره…شهرستان عقد ازدواج دائم منعقد کرده ایم.  ۲-حاصل این ازدواج در خلال مدت…سال….پسر/دخترمی باشد.  ۳-ایشان در خلال زندگی زناشویی مرتکب رفتارهای کاملاً غیرمتعارف و هراسناکی شده و مدام به بهانه های مختلف اقدام به ضرب و جرح بنده نموده است.  ۴-اینجانب در خانه ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه مزاحمت تلفنی

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند:  اینجانب …………………. مالک خط تلفن به شماره  …………………. می باشم . مشتكى عنه …………………. از طریق شماره های ………………….   برای بنده ایجاد مزاحمت تلفنی کرده است. ذکر این نکته لازم است که مشتکی عنه، با شماره های ذکر شده در بند فوق، از تاریخ …/…/…….. به مدت ………………….  ماه با شماره ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه ترک انفاق

با سلام و احترام به استحضار عالی میرساند ١- اینجانب به استناد تصویر مصدق عقدنامه شماره ………………… . در مورخ …/…/……. در دفترخانه شماره ………………… شهرستان ………………….  با مشتکی عنه آقای ………………… عقد ازدواج دائم منعقد نموده ام. ۲-  ثمره زندگی مشترک در خلال مدت ذکر شده ………………… فرزند دختر/ پسر می باشد. ۳- مشتکی عنه از تاریخ  …/…/…….بدون دلیل ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه تهدید با چاقو

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند: اینجانب …………………. فروشنده فروشگاه …………………. به نشانی ………………….  می باشم، که در مورخ …/…/…….. ساعت ………………….  توسط مشتکی عنه ………………….  مورد تهدید به ضرب و جرح با چاقو قرار گرفتم. مشتکی عنه در زمان فوق وارد فروشگاه مذکور شده و پس از جمع آوری اجناس مورد نیاز خود، برای پرداخت صورت ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه نشر اکاذیب اینترنتی

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند:  در تاریخ …/…/……..  مطلع گردیدم که سایت ………………….  به نشانی …………………. اقدام به انتشار اطلاعیه ای نموده مبنی بر اینکه فعالیتهای اینجانب در قالب شرکت …………………. غیر قانونی می باشد. در حالی که کلیۀ فعالیت های اینجانب قانونی است و در ادارۀ ثبت شرکت و روزنامه رسمی به ثبت رسیده است ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه هتک حیثیت در سامانه های رایانه ای

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند: ۱ اینجانب ………………….  در تاریخ …/…/……..  در مجلسی خصوصی و خانوادگی عکس برداری نمودم و هیچ کدام از عکس ها را در جایی منتشر ننموده ام. ۲-  در تاریخ …/…/…….. اطلاع پیدا کردم که خانم/ آقای ………………….  عکس های مذکور را در فضای مجازی منتشر کرده و باعث هتک حیثیت و ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه کلاهبرداری رایانه ای

با سلام و احترام به استحضار عالی میرساند اینجانب در تاریخ …/…/…….. اقدام به خرید اینترنتی ………………….به مبلغ …………………. تومان از سایت نمودم. با توجه به نماد eای که در انتهای صفحه وجود داشت مبلغ را پرداخت نمودم و………………….  مورد نظر را خریداری نمودم. با گذشت چند روز و پیگیری های مجدد دریافتم که نماد e انتهای صفحه اصل نبوده ... بیشتر بخوانید »

شکوائیه اخاذی و تظاهر به قدرت نمایی

با سلام و احترام به استحضار عالی می رساند: اینجانب ………………….. مالک فروشگاه ………………….. به نشانی…………………..  می باشم، که در مورخ …/…/……. ساعت …………………..  توسط مشتکی عنهم ۱-………………….   ۲-………………….. مورد اخاذی با اسلحه قرارگرفتم. مشتکی عنهم در زمان فوق وارد فروشگاه شده و مقداری اجناس و مبلغی پول مطالبه کردند، اما با مخالفت بنده روبرو شدند.پس از مخالفت اینجانب مشتکی ... بیشتر بخوانید »