حوادث و اخبار پرونده های دادسرا و دادگاه

دنیای بی آخرت بازیچه است

حضرت آیت الله جوادی آملی تصریح کردند: دنیای بیآخرت بازیچه است، زیرا هر کس هر چه کرد بیاساس باشد نه مسئولیتی داشته باشد و نه حساب و کتابی داشته باشد میشود لغو. فرمود من که خدایم دنیا را خلق کردم، بازیگر نیستم دنیا هم بازیچه نیست. دنیای بی هدف کار بیمسئولیت بازیچه است. بیشتر بخوانید »

با دستور رییس قوه قضاییه پرونده احسان خاندوزی از حالت طبقه‌بندی محرمانه خارج شد

۳۶ هزار میلیارد تومان گم شد!با دستور رییس قوه قضاییه پرونده وزیر امور اقتصادی و دارایی احسان خاندوزی از حالت طبقه‌بندی محرمانه خارج شد. نامه سازمان بازرسی به وزیر امور اقتصادی و دارایی است که در آن از احسان خاندوزی خواسته شده «شخصا» و ظرف پنج روز در این باره توضیح دهد که چرا «پول دریافتی از خریدار بلوک ۱۲ ... بیشتر بخوانید »

عاملان ذبح و توزیع گوشت الاغ واسب در یکی از دامداری‌های جنوب تهران

سرهنگ نادر مرادی گفت: در اوایل هفته جاری خبری در خصوص ذبح چند راس اسب و الاغ در یک دامداری در حوالی یک از روستا‌های حاشیه شهر تهران دریافت کردیم که با توجه به اهمیت موضوع و هماهنگی با مرجع قضائی، تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی و پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت به همراه نمایندگان سازمان ... بیشتر بخوانید »

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از کشف قتل و دستگیری یکی از متهمان پرونده زن گیلانی در شهرستان”تنکابن” با همکاری پلیس آگاهی آن شهرستان خبر داد

سرهنگ “مسعود تقدیسی لاریجانی” با اعلام این خبر، گفت: در پی کشف جسد زنی اهل استان “گیلان” ساکن شهرستان “رودسر” در منطقه 3 هزار شهرستان “تنکابن” در تاریخ 2 مهرماه سال جاری، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. او تصریح کرد: کار آگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری پلیس آگاهی شهرستان “تنکابن” با حضور در محل کشف جسد ... بیشتر بخوانید »

پرونده جنجالی دختر دانشجویی که در جریان دفاع از شرافت خود پسر ۲۲ ساله ای را به قتل رساند

پرونده جنجالی دختر دانشجویی که در جریان دفاع از شرافت خود پسر ۲۲ ساله ای را به قتل رسانده بود، با آزادی او از زندان برای همیشه بسته شد. عقربه های ساعت، ۹ و ۴۵ دقیقه شب ۱۳ دی سال ۸۳ را نشان می داد که مردی هراسان و مضطرب با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ رشت تماس گرفت و ... بیشتر بخوانید »

تنفر از داماد، خانواده را به فروپاشی رساند

زندگی من آن قدر صحنه های تلخ و دردناکی دارد که حتی از یادآوری آن ها نیز وحشت دارم. سال ها قبل در دو راهی انتخاب بین دختر یا همسرم قرار گرفتم و با انتخاب گزینه‌ای اشتباه، زندگی ام را متلاشی کردم تا این که روزی فهمیدم پیکر پسرم را به عنوان جسد مجهول الهویه در بهشت زهرا (س) دفن ... بیشتر بخوانید »

بگومگوی عروس و داماد در دادگاه: شوهرم بدون کمک مادرش حتی نمی‌تواند مسواک بزند!

عروس و داماد جوان یک شب بعد از جشن ازدواج به جای سفر ماه عسل راهی خانه پدرهایشان شدند تا هر چه زودتر اسم همسر را از شناسنامه پاک کنند، اما بعد از گذشت سه سال همچنان در پیچ و خم پرونده‌های مختلف گرفتار هستند. در یکی از روزهای آبان که تهران همزمان با باران پاییزی هوای دلپذیری را تجربه ... بیشتر بخوانید »

قصه ازدواج زن جوان با مرد ۵۱ ساله‌ای که ۳ زن داشت

اکنون که بعد از سه سال تحمل انواع آزار و اذیت ها، در کشاکش طلاق هستم تا از چنگ این مرد شیاد و ظالم رها شوم، هنوز هم باورم نمی شود که فردی در آن مقام و موقعیت اجتماعی، این گونه رفتارهای روحی و روانی وحشتناکی داشته باشد، با این حال … زن ۳۷ ساله با ابراز ندامت از این ... بیشتر بخوانید »