قصه ازدواج زن جوان با مرد ۵۱ ساله‌ای که ۳ زن داشت

اکنون که بعد از سه سال تحمل انواع آزار و اذیت ها، در کشاکش طلاق هستم تا از چنگ این مرد شیاد و ظالم رها شوم، هنوز هم باورم نمی شود که فردی در آن مقام و موقعیت اجتماعی، این گونه رفتارهای روحی و روانی وحشتناکی داشته باشد، با این حال …

زن ۳۷ ساله با ابراز ندامت از این که به نصیحت های دلسوزانه خانواده اش گوش نکرده و اکنون سرنوشت اش برخلاف همه آمال و آرزوهایش رقم خورده است، به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد گفت: بعد از آن که در رشته دبیری زبان و ادبیات فارسی دانش آموخته شدم، نتوانستم شغل مناسبی برای خودم پیدا کنم، چرا که آموزش و پرورش هم استخدامی نداشت.

در سال های اول فراغت از تحصیل به خواستگارهایم پاسخ منفی می دادم، چرا که نمی خواستم ازدواج مانع رسیدن به آرزوهایم شود ولی تلاش برای استخدام در ادارات دولتی بی فایده بود. زمانی به خود آمدم که دیگر ۳۴بهار از عمرم سپری شده بود و خواستگاران کمتری داشتم، به طوری که این موضوع به یک مشکل روحی و روانی برایم تبدیل شده بود.

در همین روزها با مرد ۵۱ ساله ای آشنا شدم که موقعیت اجتماعی خوبی در جامعه داشت، به همین دلیل مورد اعتماد مردم بود و بسیاری از افراد برای حل مشکل خانوادگی یا اجتماعی خود به او مراجعه می کردند، من هم که می دانستم سمت او در جامعه می تواند راهی برای رسیدن به آرزوهایم باشد، به امید یافتن شغلی نزد او رفتم چرا که احساس می کردم اگر او مرا به اداراتی مانند آموزش و پرورش معرفی کند شاید شغل دلخواهم را به دست آورم.

در اثنای همین رفت و آمدها بود که «جعفر» پیشنهاد ازدواج با مرا مطرح  کرد، وقتی برای آشنایی بیشتر مرا به خارج از شهر می برد، دستش را روی سرم می گذاشت و زیر لب الفاظی را زمزمه می کرد که به من انرژی مثبت می داد. خلاصه وقتی پای درد دل هایش نشستم، فهمیدم روحی ناآرام و زندگی آشفته ای دارد.

او می گفت همسر اولم فقط به عنوان پرستار فرزندانم در کنار من حضور دارد، به همین دلیل مجبور شدم برای بار دوم ازدواج کنم ولی متاسفانه همسر دومم نیز دارای مشکلات عصبی و روانی است و قصد داریم از یکدیگر جدا شویم.
خلاصه، جعفر آن قدر مرا با جملات فریبنده و موقعیت اجتماعی اش شیفته خود کرد که نفهمیدم من چهارمین همسر او می شوم. وقتی موضوع را برای خانواده ام بازگو کردم، پدرم از شدت تعجب فقط خیره خیره به من می نگریست و من قطره اشکی را که از گوشه چشم اش چکید هیچ گاه از خاطر نمی برم. مخالفت ها، نصیحت ها و دلسوزی های پدر و مادرم هیچ فایده ای نداشت، حتی پیشنهاد مراجعه به یک مشاور را رد کردم تا این که پدرم به ناچار با این ازدواج موافقت کرد.

اما طولی نکشید که فهمیدم سه همسر دیگر جعفر نیز در طول مدت زندگی با او به دلیل آزار و اذیت های روحی و جسمی دچار مشکلات حادی شده اند. او همین بلاها را بر سر من هم آورد تا جایی که چندین بار قهر کردم و به خانه پدرم رفتم ولی او با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی، مرا مجبور به بازگشت می کرد.

از سوی دیگر، به خاطر نفوذ و موقعیت اجتماعی اش با تهمت و افترا مرا به کلانتری می کشاند تا این که بالاخره مدیران چهره واقعی او را شناختند و اخراجش کردند. اکنون نیز که همه اموالش را به نام دخترش ثبت کرده است، مرا بلاتکلیف گذاشته تا با بخشیدن مهریه به صورت توافقی از او جدا شوم. حالا به حرف های پدر و مادرم رسیده ام که دیگر…

مشاوره رایگان قضایی
هموطنان می توانند سوالات خود را
از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر با شماره 129 تماس حاصل فرمایند.
.
و از ساعت 2 بعدازظهر تا 6 بعدازظهر با شماره 09121900500 تماس تلفنی حاصل فرمایند.
.
همچنین هموطنان می توانند از طریق برنامه واتس آپ در طول 24 ساعت شبانه روز سوالات خود را نیز ارسال نمایند و پاسخ دریافت نمایند و همچنین مشاوران قضایی آماده تنظیم دادخواست و لایحه نیز می باشند.

همچنین به اطلاع می رساند
کل فرم های قضایی با متن لازم در لینک ذیل موجود است
http://iran5050.com/?cat=138
که شما می توانید رایگان دانلود کنید و در دادگاه استفاده نمایید
تنها کافیست که فرم مورد نظر خود را جستجو نمایید

در مورد دیه اعضای مختلف بدن بطور کامل و بصورت تشریحی در لینک ذیل موجود می باشد.
http://iran5050.com/?p=5877
کلیه اطلاعات لازم در مورد دیه بصورت جزء به جزء توضیح داده شده است.

در مورد طلاق لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=طلاق
در مورد عدم تمکین لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=عدم+تمکین
در مورد ضرب و جرح لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=ضرب+و+جرح
در مورد مهریه لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=مهریه
در مورد نفقه لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=در+مورد+نفقه
در مورد تصادف لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=تصادف
در مورد دعاوی ملکی لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?s=ملک
در مورد چک لینک ذیل را مطالعه نمایید
http://iran5050.com/?s=چک
و در مورد سامانه ثنا لینک ذیل را مطالعه فرمایید
سامانه ثنا روند پرونده شما را اعلام می نماید و شما می توانید از شکایت و موضوع شکایت و دستور قاضی مطلع شوید
http://iran5050.com/?s=سامانه+ثنا
در مورد دریافت خدمات قضایی از تلفن همراه لینک ذیل را مطالعه فرمایید
مانند فراموشی رمز ورود و غیره
http://iran5050.com/?p=857
در مورد شکایت از قضات لینک ذیل را مطالعه فرمایید
http://iran5050.com/?p=2625

لازم بذکر است
در بسیاری موارد شهروندان با توجه به پرداخت هزینه بالای وکلاء ، متاسفانه هیچ نتیجه ای بدست نیاورده اند
لذا این سامانه در جهت رفاه شهروندان ایرانی داخل و خارج کشور و کاهش هزینه های قضایی در صورت نیاز به لایحه ، دادخواست ، شکایت، دفاعیه ، مطالعه پرونده ،تجدید نظرخواهی و اعاده دادرسی ، درخواست خود با را به همرا مدارک ارسال نمایید تا کارشناسان مجرب و دانشگاهی ، درخواست شما را بررسی کرده و مدارک لازم را تنظیم و برای شما ارسال نمایند.
همچنین مستقیما می توانید از کانال تلگرامی ذیل کلیه اطلاعات لازم را بدست آورید.
iran5050com@
@iran5050com
https://chat.whatsapp.com/LXJ0EtK4nSV3I7cC0192nV
از صبر و شکیبایی شما متشکریم

Loading

انتشار توسط 8 تم
با کلیک روی عکس،  سوال خود را یطور خودکار درواتساپ طرح نمایید وپاسخ رایگان دریافت نمایید